Ogólnopolski spis stron internetowych

Reklama w serwisie bazastron.pl

Spis Polskich Stron Internetowych

Szukaj w bazie stron: Polski Spis Stron WWW

Strona główna | nowe adresy w bazie Nowe strony | Najczęściej oglądane adresy Popularne strony | Najlepiej ocenione adresy Najlepiej oceniane strony | Polecamy strony! | Szukaj z Google

katalog polskich stron


Społeczeństwo, prawo - Sondaże, badania opinii

Twoja strona pasuje do tej kategorii? kliknij i dodaj aby ją zaprezentować!Psychoterapia

Tytuł: Psychoterapia
Opis: Problemy ze kondycją psychicznym należą obecnie do masowo nękających zapracowanych ludzi. Rozczarowania w życiu prywatnym oraz zawodowe są w stanie odcisnąć się na psychice jednostki w sposób trwale wyniszczający. Sposobem na wyjście z kryzysu psychicznego może być oczywiście niezastąpiona wsparcie najbliższych, którzy często mogą wzbudzić na nowo zapał do życia i czerpania z niego radości. Jednak nie zawsze ich pomoc oraz opieka są wystarczające. W momencie gdy problemy o podłożu psychicznym stają się bardziej skomplikowane, rozwiązanie przynieść powinna psychoterapia, kierowana przez lekarzy-specjalistów. Skuteczna oraz dobrze kierowana nie jest procesem krótkim i nie nie da efektów po pierwszej sesji u psychoterapeuty. Aby miała sens, psychoterapia wymaga wielu, często trudnych wizyt, w trakcie których chory stopniowo dochodzi do zrozumienia swojego stanu i dopiero, gdy dokona go z oczywistą wsparciem psychoterapeuty, jest w stanie szukać sposobów przełamywania życiowego impasu. Psychoterapia daje możliwość przekonać się, że mnóstwo kłopotów, na jakie uskarża się jednostka, nie pochodzą od rzeczywistości wobec niej zewnętrznej, lecz są efektem interpretowania świata przez jednostkę, która swoje, nierzadko negatywne interpretacje, uznaje za obiektywną rzeczywistość. Wysiłki lekarza powinna doprowadzić do przeniesienia przez daną osobę odpowiedzialności za swoje rzeczywistość z otoczenia na jego własne działania. I chociaż jest to trudne, zdrowie, o którą stara się pacjent jest bardzo poważna.
Adres: http://psycholog.info.pl/
| ocena: brak | odsłon: 104 | Opis/Komentarz | dodana: 14-10-2011 |pobieranie krwi

Tytuł: pobieranie krwi
Opis: Łukasz wiedział jak znaczące jest pomaganie tym, którzy pomocy potrzebują. Właśnie dlatego starał się systematycznie uczęszczać na pobieranie krwi. Zdawał sobie sprawę z tego, że jego krew może ocalić komuś zdrowie. W swej szkole zrobił nawet akcję promującą oddawanie krwi. Sądził, że każdy może pomóc. Anita była zakochana w Łukaszu, ale nie wiedziała jak mu o tym powiedzieć. Uznała, że jeżeli zdecyduje się na pobieranie krwi, to Łukasz na pewno ją dostrzeże i pomyśli, iż jest wartościową dziewczyną. Z pewnością będzie chciał nawiązać z nią bliższy kontakt. Swój pomysł oczywiście szybko zrealizowała. Na szczęście na drugi dzień przeprowadzano taką akcję w ich szkole. Anita ładnie się ubrała - miała nadzieję, że spotka się z chłopakiem w kolejce. Anitę niestety spotkał ją zawód, jednak nie z powodu braku chłopca wśród dawców. Wprost przeciwnie - Łukasz oczekiwał jako pierwszy na pobieranie krwi. Po prostu, okazało się, że dziewczyna nie może oddać krwi, ponieważ nie ma wystarczającej masy ciała. Nic nie pomogło. Ani przekonywanie pielęgniarki, ani łzy. Organizatorzy akcji byli nieugięci. Dziewczyna była zdruzgotana, uciekła z gabinetu ze łzami w oczach. Przecież tak niezwykle chciała zaimponować Łukaszowi! Chłopiec od razu ją zauważył na korytarzu i przybiegł do niej. Zapytał, o co chodzi. Wyglądał na przejętego. Dziewczyna opowiedziała mu o wszystkim, a on ją przytulił potem powiedział, że nic złego się nie stało. Nie można przecież pomagać kosztem swego zdrowia. Anita roześmiała się. Jednak cuda się zdarzają.
Adres: http://www.diag.pl/
| ocena: brak | odsłon: 26 | Opis/Komentarz | dodana: 24-05-2012 |
zdjęcia ślubne  

Dodaj stronę | Aktualizacja wpisu | Szukaj więcej | Regulamin | Kontakt | Reklama 


Ogólnopolską Bazę Stron można przeglądać na wiele sposobów. Adresy posegregowane zostały wg kategorii tematycznych. Wejście do listy wszystkich działów znajduje się zawsze na pierwszej stronie. Ponadto niektóre witryny pokazujemy na dodatkowy sposób. Baza Polskich Stron zawiera specjalne działy oznaczone znaczkami: Nowe adresy w Bazie dla nowo dodanych adresów, Najlepiej oglądane strony dla najczęściej wyświetlanych adresów, najlepiej ocenione w Bazie dla najlepiej ocenianych witryn przez internautów oraz Baza Polskich Stron Poleca dla stron, które chciałaby wyróżnić administracja Bazy Stron.


Adresy www dodawane są do poszczególnych działów i wyświetlane w kolejności ich dodawania do naszego serwisu. Baza Stron powiększa się codziennie o nowe wpisy w poszczególnych kategoriach. Jeśli ktoś z Państwa chciałby specjalnie wyróżnić swoją stronę - to oprócz standardowych reklam graficznych i płatnych linków bezpośrednich oferujemy wykupienie dla własnego adresu specjalnego, dobrego miejsca w katalogu. Może odpłatnie zagwarantować na rok: absolutnie pierwsze miejsce w wybranej kategorii lub miejsce na pierwszej stronie wybranej kategorii. Oto szczegóły takiej promocji ...

Copyright by bazastron.pl * Serwis do poprawnej pracy wykorzystuje pliki cookies


Online: 21