Ogólnopolski atlas stron internetowych

Reklama w serwisie bazastron.pl

Szukaj w bazie stron:

Strona główna | Nowe strony | Popularne strony | Najlepiej oceniane strony | Polecamy strony! | Szukaj z Google

Zajmujemy się produkcją filmową, animacją, grafiką 3D. Z nami w nowoczesny sposób zaprezentujesz: firmę, produkt, usługę, ideę czy wydarzenie.

Zrozumienie potrzeb Klientów w połączeniu z kreatywnością oraz fachowym podejściem do każdej realizacji powoduje, że nasze filmy są efektownym i skutecznym narzędziem komunikacji.

Nasza firma specjalizuje się i posiada spore doświadczenie w produkowaniu: filmów promocyjnych, teledysków, spotów reklamowych, video relacji, foto relacji, filmów korporacyjnych, reklam sponsorskich itp.

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Wejdź na naszą stronę i sam zobacz nasze produkcje.

Zlecenia wykonujemy w jakości HD, przy użyciu nowatorskiego sprzętu docenionego w branży filmowej za swoje niewielkie rozmiary i imponujące możliwości. Z tego samego sprzętu korzystały między innymi ekipy filmu ?Iron Men II?, serialu ?Dr House? czy twórcy spotów reklamowych BMW.

Jeżeli cenisz wysoką jakość w dostępnej cenie.. postaw na Rumburaka!


Dodatkowe informacje:  
Tytuł: Rumburak - produkcja filmowa
Url: http://www.rumburakprodukcja.pl
Opis: Zajmujemy się produkcją filmową, animacją, grafiką 3D. Z nami w nowoczesny sposób zaprezentujesz: firmę, produkt, usługę, ideę czy wydarzenie. Zrozumienie potrzeb Klientów w połączeniu z kreatywnością oraz fachowym podejściem do każdej realizacji powoduje, że nasze filmy są efektownym i skutecznym narzędziem komunikacji. Nasza firma specjalizuje się i posiada spore doświadczenie w produkowaniu: filmów promocyjnych, teledysków, spotów reklamowych, video relacji, foto relacji, filmów korporacyjnych, reklam sponsorskich itp. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Wejdź na naszą stronę i sam zobacz nasze produkcje. Zlecenia wykonujemy w jakości HD, przy użyciu nowatorskiego sprzętu docenionego w branży filmowej za swoje niewielkie rozmiary i imponujące możliwości. Z tego samego sprzętu korzystały między innymi ekipy filmu ?Iron Men II?, serialu ?Dr House? czy twórcy spotów reklamowych BMW. Jeżeli cenisz wysoką jakość w dostępnej cenie.. postaw na Rumburaka!
Kategoria: Kultura, sztuka - Film
Ocena: brak
Liczba głosów: 0
Podgląd strony:

Rumburak - produkcja filmowa

   
AutoTłumacz strony:            
 


zdjęcia ślubne  

Dodaj stronę | Aktualizacja wpisu | Szukaj więcej | Regulamin | Kontakt | Reklama 

 

RSS (Really Simple Syndication) to format przekazywania nagłówków wiadomości oparty na języku XML. Pełne teksty notatek lub ich "streszczenia" są dostępne natychmiast po opublikowaniu. Można je pobrać używając specjalnego czytnika RSS. Kanały informacyjne RSS wykorzystywane są również przy przesyłaniu informacji między serwisami internetowymi.

Adres kanału: http://bazastron.pl/rssnew.php

Copyright by bazastron.pl * Serwis do poprawnej pracy wykorzystuje pliki cookies


Online: 23