Ogólnopolski atlas stron internetowych

Reklama w serwisie bazastron.pl

Szukaj w bazie stron:

Strona główna | Nowe strony | Popularne strony | Najlepiej oceniane strony | Polecamy strony! | Szukaj z Google

Opolska Pracownia Rękodzieła Artystycznego i Ludowego wytwórca ręcznie zdobionych szklanych bombek choinkowych. W ofercie pracowni znajdują się tylko bombki choinkowe wykonane z ręcznie dmuchanego szkła cienkościennego. To 
tradycyjna metoda produkcji bombek choinkowych. Do malowania naszych ozdób choinkowych używamy tylko najwyższyej jakościfarb i materiałów zdobniczych w tym najlepszych brokatów.

Ozdoby choinkowe wytwarzane w Opolskiej Pracowni Rękodzieła Artystycznego i Ludowego znane są i cenione przez klientów z Polski, WNP, Australii czy Azji.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi ozdoby choinkowe inspirowane opolskimi motywami kwiatowymi, widokami ulicy, zwyczajnym życiem ludzi, czy polskimi kwiatami. Większość wytwarzanych w naszej pracowni wzorów jest naszego autorstwa, co doceniają klienci oraz sklepy współpracujące z nami.

Już dziś wejdźna na naszą witrynę internetową i zobacz niepowtarzalne wzory bombek choinkowych produkowanych przez Opolską Pracownię Rękodzieła Artystycznego i Ludowego z Opola.


Dodatkowe informacje:  
Tytuł: Bombki producent
Url: http://bombkiproducent.pl/
Opis: Opolska Pracownia Rękodzieła Artystycznego i Ludowego wytwórca ręcznie zdobionych szklanych bombek choinkowych. W ofercie pracowni znajdują się tylko bombki choinkowe wykonane z ręcznie dmuchanego szkła cienkościennego. To tradycyjna metoda produkcji bombek choinkowych. Do malowania naszych ozdób choinkowych używamy tylko najwyższyej jakościfarb i materiałów zdobniczych w tym najlepszych brokatów. Ozdoby choinkowe wytwarzane w Opolskiej Pracowni Rękodzieła Artystycznego i Ludowego znane są i cenione przez klientów z Polski, WNP, Australii czy Azji. W naszej ofercie znajdziesz między innymi ozdoby choinkowe inspirowane opolskimi motywami kwiatowymi, widokami ulicy, zwyczajnym życiem ludzi, czy polskimi kwiatami. Większość wytwarzanych w naszej pracowni wzorów jest naszego autorstwa, co doceniają klienci oraz sklepy współpracujące z nami. Już dziś wejdźna na naszą witrynę internetową i zobacz niepowtarzalne wzory bombek choinkowych produkowanych przez Opolską Pracownię Rękodzieła Artystycznego i Ludowego z Opola.
Kategoria: Kultura, sztuka - Kultura i sztuka ludowa
Ocena: brak
Liczba głosów: 0
Podgląd strony:

Bombki producent

   
AutoTłumacz strony:            
 


zdjęcia ślubne  

Dodaj stronę | Aktualizacja wpisu | Szukaj więcej | Regulamin | Kontakt | Reklama 

 

RSS (Really Simple Syndication) to format przekazywania nagłówków wiadomości oparty na języku XML. Pełne teksty notatek lub ich "streszczenia" są dostępne natychmiast po opublikowaniu. Można je pobrać używając specjalnego czytnika RSS. Kanały informacyjne RSS wykorzystywane są również przy przesyłaniu informacji między serwisami internetowymi.

Adres kanału: http://bazastron.pl/rssnew.php

Copyright by bazastron.pl * Serwis do poprawnej pracy wykorzystuje pliki cookies


Online: 4