Ogólnopolski atlas stron internetowych

Reklama w serwisie bazastron.pl

Szukaj w bazie stron:

Strona główna | Nowe strony | Popularne strony | Najlepiej oceniane strony | Polecamy strony! | Szukaj z Google

W dzisiejszych czasach bez pokrowców trudno by nam było się obejść. Pokrowce mają olbrzymie zastosowanie. Stosowane są prawie wszędzie i do wszystkiego. Pokrowiec na koło zapasowe to już dzisiaj standard tak samo jak pokrowce na ubrania czy samochody lub siedzenia samochodowe i inne. 
Czołowy producent pokrowców  na Polskę i Europę to Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe IZI, które główną siedzibę ma w Częstochowie. Od początku działalności produkcja pokrowców zdominowała przedsiębiorstwo IZI.
Oprócz samych pokrowców w ofercie firmy można znaleźć różnego kształtu i w różnych kolorach torby turystyczne oraz torby termiczne. Na wszystkich produktach na życzenie klienta może być umieszczone jego logo lub jakakolwiek reklama.


Dodatkowe informacje:  
Tytuł: Torby termiczne i pokrowce Firmy IZI.
Url: http://www.izi.biz.pl
Opis: W dzisiejszych czasach bez pokrowców trudno by nam było się obejść. Pokrowce mają olbrzymie zastosowanie. Stosowane są prawie wszędzie i do wszystkiego. Pokrowiec na koło zapasowe to już dzisiaj standard tak samo jak pokrowce na ubrania czy samochody lub siedzenia samochodowe i inne. Czołowy producent pokrowców na Polskę i Europę to Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe IZI, które główną siedzibę ma w Częstochowie. Od początku działalności produkcja pokrowców zdominowała przedsiębiorstwo IZI. Oprócz samych pokrowców w ofercie firmy można znaleźć różnego kształtu i w różnych kolorach torby turystyczne oraz torby termiczne. Na wszystkich produktach na życzenie klienta może być umieszczone jego logo lub jakakolwiek reklama.
Kategoria: Biznes, gospodarka, usługi
Ocena: brak
Liczba głosów: 0
Podgląd strony:

Torby termiczne i pokrowce Firmy IZI.

   
AutoTłumacz strony:            
 


zdjęcia ślubne  

Dodaj stronę | Aktualizacja wpisu | Szukaj więcej | Regulamin | Kontakt | Reklama 

 

RSS (Really Simple Syndication) to format przekazywania nagłówków wiadomości oparty na języku XML. Pełne teksty notatek lub ich "streszczenia" są dostępne natychmiast po opublikowaniu. Można je pobrać używając specjalnego czytnika RSS. Kanały informacyjne RSS wykorzystywane są również przy przesyłaniu informacji między serwisami internetowymi.

Adres kanału: http://bazastron.pl/rssnew.php

Copyright by bazastron.pl * Serwis do poprawnej pracy wykorzystuje pliki cookies


Online: 19