Ogólnopolski atlas stron internetowych

Reklama w serwisie bazastron.pl

Szukaj w bazie stron:

Strona główna | Nowe strony | Popularne strony | Najlepiej oceniane strony | Polecamy strony! | Szukaj z Google

Tradycyjne kursy językowe i szkoły językowe to przeszłość. Organizujemy kursy językowe dla firm metodą e-learning, która jest skuteczniejsza niż szkoły językowe. Język angielski, niemiecki, francuski dla firm w E-skrivanek to efektywna nauka języka. Dodane przez LSJ Centrum Edukacji (informatyk@lsj.pl) w dniu 16-08-2006
 Komentarz: Szkoły językowe, kursy językowe w Anglii, Londynie. LSJ (Londyńskie Szkoły Językowe): Dzięki uznaniu zagranicznych partnerów LSJ został autoryzowanym przedstawicielem najlepszych szkół językowych z Wielkiej Brytanii, Malty, Francji, Niemiec i Hiszpanii a w ofercie znalazło się tak wiele różnorakich kursów, że panować nad nimi może tylko wyspecjalizowany system komputerowy, stworzony specjalnie na zamówienie firmy. Zapoznaj się z naszą ofertą i uzyskaj więcej informacji http://szkoly-jezykowe.eu/ "....nie zamierzamy zatrzymywać się w miejscu, bezustannie wprowadzamy do naszej oferty nowe kursy. Wasza satysfakcja z nauki języka za granicą jest dla nas prawdziwym motorem działania."Szkoły językowe, kursy językowe w Anglii, Londynie. LSJ (Londyńskie Szkoły Językowe): Dzięki uznaniu zagranicznych partnerów LSJ został autoryzowanym przedstawicielem najlepszych szkół językowych z Wielkiej Brytanii, Malty, Francji, Niemiec i Hiszpanii a w ofercie znalazło się tak wiele różnorakich kursów, że panować nad nimi może tylko wyspecjalizowany system komputerowy, stworzony specjalnie na zamówienie firmy. Zapoznaj się z naszą ofertą i uzyskaj więcej informacji http://szkoly-jezykowe.eu/ "....nie zamierzamy zatrzymywać się w miejscu, bezustannie wprowadzamy do naszej oferty nowe kursy. Wasza satysfakcja z nauki języka za granicą jest dla nas prawdziwym motorem działania."
 Ocena:5 -->
Dodatkowe informacje:  
Tytuł: Kursy językowe i szkoły językowe online (e-learning) dla firm - angielski, niemiecki, francuski
Url: http://www.e-skrivanek.pl
Opis: Tradycyjne kursy językowe i szkoły językowe to przeszłość. Organizujemy kursy językowe dla firm metodą e-learning, która jest skuteczniejsza niż szkoły językowe. Język angielski, niemiecki, francuski dla firm w E-skrivanek to efektywna nauka języka.
Kategoria: Edukacja - Kursy i szkolenia
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Podgląd strony:

Kursy językowe i szkoły językowe online (e-learning) dla firm - angielski, niemiecki, francuski

   
AutoTłumacz strony:            
 
 
   
Twoje Imię lub Nick:
Twój email:
Twój komentarz:
Twoja ocena:
Obrazek:
 


zdjęcia ślubne  

Dodaj stronę | Aktualizacja wpisu | Szukaj więcej | Regulamin | Kontakt | Reklama 

 

RSS (Really Simple Syndication) to format przekazywania nagłówków wiadomości oparty na języku XML. Pełne teksty notatek lub ich "streszczenia" są dostępne natychmiast po opublikowaniu. Można je pobrać używając specjalnego czytnika RSS. Kanały informacyjne RSS wykorzystywane są również przy przesyłaniu informacji między serwisami internetowymi.

Adres kanału: http://bazastron.pl/rssnew.php

Copyright by bazastron.pl * Serwis do poprawnej pracy wykorzystuje pliki cookies


Online: 29