Najlepsi wykonawcy stron internetowych

Wyróżnieni projektanci stron internetowych

 • projektanci stron internetowych i sklepów

  najlepsi wykonawcy stron internetowych w roku 2023

 • wyróżnieni twórcy stron i sklepów internetowych

  najlepsze firmy projektujące strony w roku 2022

 • konkurs dla najlepszych firm tworzących strony web i sklepy www

  pierwsze miejsce wśród firm zakładających strony w 2021

 • laureaci konkursu na najlepsze strony i sklepy internetowe

  5 najlepszych firm projektujących strony i sklepy web w roku 2020

 • polecani projektanci stron i sklepów internetowych

  wyróżnione, najlepsze firmy projektujące strony w roku 2019

 • wyróżnieni wykonawcy stron i sklepów internetowych

  polecane, wyróżnione projekty stron internetowych w 2018 roku

 • nagrodzeni twórcy stron i sklepów internetowych

  najlepsi projektanci stron internetowych i sklepów w roku 2017

 • najlepsze firmy tworzące strony i sklepy internetowe

  top 5 kunkursu na najlepszych wykonawców stron w 2016 roku

Zwycieżca w konkursach firm zakładających strony i sklepy www

Polska Netgaleria zajmuje czołowe miejsce wśród pięciu najlepszych wykonawców stron internetowych i sklepów online w konkursie na najlepsze firmy tworzące te platformy w roku 2023 roku! To zaszczytne wyróżnienie potwierdza naszą dobrą pracę w projektowaniu estetycznych i funkcjonalnych stron internetowych.


Nasza firma została doceniona za świetny wygląd stron i sklepów online, co z pewnością przyciąga uwagę użytkowników. Równocześnie, nasza troska o wysoką jakość kodu źródłowego, bezpieczeństwo, szybkość i odpowiednie wyświetlanie treści na urządzeniach mobilnych mamy nadzieję dowodzi profesjonalizmu. Uznano też nasze bogate doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów internetowych dla polskich artystów co świadczy o specjalizacji firmy w obszarze kultury i sztuki, co dodatkowo podnosi naszą satysfakcję.


Tworzymy zatem nagradzane strony. Projektujemy wyróżniające się szablony, realizujemy najciekawsze pomysły naszych Klientów, które zgobywają czołowe miejsca. POLSKA NETGALERIA od 2016 roku, corocznie wśród najlepszych projektantów stron.  Oto najważniejsze kryteria ocen firm tworzących najlepsze strony www

 

Co wyróżnia firmę Netgaleria?
"...Projektują bardzo dobrze wyglądające strony i sklepy internetowe. Dbają o wysoką jakość kodu źródłowego, o bezpieczeństwo, o szybkość i poprawne wyświetlanie się stron internetowych na urządzeniach mobilnych. Najbogatsze doświadczenie w realizacjach sklepów internetowych..."


Poznaj firmy, które zostały wyróżnione za świetne projekty stron internetowych. Po przejrzeniu ponad 27 tysięcy stron i wybrano najlepszych webmasterów! Jak dobrze opracować projekt najlepszej strony web?


Oto ranking projektantów stron. Polska Netgaleria I miejsce. Firma wyróżniana w konkursach na najlepszych wykonawców stron corocznie w latach: 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016. Polska Netgaleria w rankingu stron i sklepów web zdobywa corocznie miejsce na podium jako jedna z najlepszych firm tworzących strony internetowe i sklepy w Polsce.


W naszej ofercie znajdą Państwo: projektowanie, zakładanie stron mobilnych, opracowanie oraz wdrożenie szablonów responsywnych dla stron internetowych i sklepów. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z tego faktu, że coraz więcej klientów, w poszukiwaniu interesujących ich towarów i usług, korzysta nie tylko z urządzeń stacjonarnych, lecz także z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, do których należy właściwie dostosować szablon strony, aby ta poprawnie pozycjonowała się w Google, wyświetlała czytelnie i poprawnie, a jej przeglądanie byłoby maksymalnie komfortowe i proste. Oferujemy także takie szablony katalogów produktów, które umożliwiają zakupy przez telefon.


Wykonujemy strony firmowe, artystyczne i galerie zdjęć
. Proponujemy gotowe wzory na urządzenia mobilne i posiadamy przygotowane schematy związane z każdą tematyką.


Polska Netgaleria została doceniona wśród 5 najlepszych wykonawców stron internetowych za: "bardzo dobrze wyglądające strony i sklepy internetowe. Dbałość o wysoką jakość kodu źródłowego, o bezpieczeństwo, o szybkość i poprawne wyświetlanie się stron internetowych na urządzeniach mobilnych, za duże doświadczenie w realizacjach stron i sklepów internetowych dla polskich artystów".

W roku 2020, w konkursie na najlepsze firmy tworzące strony internetowe i sklepy internetowe zostało ocenionych ponad 26000 adresów... tyle serwisów opartych o systemy OpenSolution przeanalizowano i spośród nich oceniono najciekawsze za czytelność, responsywność i ogólny wygląd. Przydzielone punkty przypisane zostały do firm, które zaprojektowały te strony. Na koniec do oceny firm doliczone zostały także punkty za ilość ciekawych projektów oraz ich różnorodność, a także udział w rozwoju systemów, polskich skryptów php. W ten sposób, powstała lista 5 najlepszych wykonawców stron internetowych.

netgaleria.pl corocznie wśród najlepszych projektantów stron.  Oto najważniejsze kryteria ocen firm tworzących najlepsze strony www:

przeglądając i analizując ponad 26 000 stron wybierano wyłącznie te, które warto było później szczegółowo ocenić. Oznaczone strony zostały szczególnie wyróżnione za:

1. Czytelność szablonu strony internetowej
Ocena stron pod względem estetyki i czytelności oferty, która jest na nich prezentowana.
2. Responsywność i nowoczesność projektu
Sprawdzenie zachowania stron w urządzeniach mobilnych, a także ocena nowoczesności projektu.
3. Bezpieczeństwo, w tym poprawność SSL
Weryfikacja stosowania się firmy do zaleceń bezpieczeństwa, przedstawianych na szkoleniach i w dokumentacji.
4. Różnorodność pomysłów i łatwość obsługi
Ocena kreatywności firm w zrealizowanych projektach. Strony ciekawsze pod względem modyfikacji i zastosowania różnych technologii były wyżej oceniane.

 

Na ocenę miały wpływ także:
1. Ilość wysoko ocenionych stron
Czym większa ilość ocenionych stron, tym lepsza punktacja. Dowodzi to, że firma od dłuższego czasu utrzymuje dobry poziom realizacji.

2. Doświadczenie i współpraca
Wyróżnione firmy istnieją na rynku od wielu lat i posiadają bogate doświadczenie. Oceniliśmy też jakość współpracy z nimi oraz wkład w rozwój systemów.
 
projektanci stron internetowych
  • projekty najlepszych katalogów internetowych

   projekty najlepszych firm

   Wyróżnione pomysły na stronę internetową, Oto sklep bez zawierania automatycznych transakcji. Jeśli zakup zawsze wymaga omówienia, jeśli w ofercie posiadają Państwo indywidualne wersje towarów lub usługi dopasowywane do każdego klienta - to strona, katalog z system zmówień będzie najlepszym rozwiązaniem.

   Więcej
  • firmy projektujące najlepsze sklepy internetowe

   projekty najlepszych sklepów

   Firmy tworzące najlepsze sklepy internetowe. Przy stosunkowo niewielkich kosztach może powstać twoja strona z prawdziwym sklepem. Pomogliśmy wielu firmom, bo tworzymy sklepy bardzo łatwe w obsłudze, sklepy bez abonamentów i bez prowizji. Tworzymy sklepy, które są receptą na problemy twojej działalności

   Więcej
  • projekty najlepszych firm tworzących strony

   projekty najlepszych stron

   Firmy tworzące najlepsze strony internetowe. Proponujemy stronę łatwą, która poprzez samodzielne, proste i stosunkowo częste aktualizacje tekstów i zdjęć może wzbudzić zainteresowanie i uwiarygodnić firmę w oczach klientów. Samodzielność to zerowe koszty w późniejszym prowadzeniu własnej strony firmowej.

   Więcej
  • strona z jednym produktem do sprzedania

   sklep z jednym towarem

   Możliwa jest budowa sklepu internetowego dla jednego lub dosłownie kilku produktów. Strona internetowa, która świetnie zaprezentuje Państwa ofertę, usługę lub towar, oraz umożliwi natychmiastowy zakup - zawarcie transakcji oraz dokonanie opłaty.

   Więcej
  • najlepsze strony artystów

   strony artystyczne

   Bez żadnej znajomości programowania html w ciągu kilku dni można posiadać profesjonalną witrynę o swojej twórczości artystycznej: własną galerię sztuki, swoją stronę internetowąprosty sklep artystyczny, osobisty, prestiżowy adres w sieci

   Więcej
  • jednostronicówka, one page, bootstrape

   witryny jednostronicowe

   Idea witryny jednostronicowej polega na tym, że cała zawartość mieści się na jednej, wydłużonej podstronie. Internauta dociera do poszczególnej, wybranej zawartości przewijając stronę lub klikając w zakładkę tematyczną, która przewija stronę w dół.

   Więcej