Najlepsi wykonawcy stron internetowych

Wyróżnieni projektanci stron internetowych

 • konkurs dla najlepszych firm tworzących strony web i sklepy www

  pierwsze miejsce wśród firm zakładających strony w 2021

 • laureaci konkursu na najlepsze strony i sklepy internetowe

  5 najlepszych firm projektujących strony i sklepy web w roku 2020

 • polecani projektanci stron i sklepów internetowych

  wyróżnione, najlepsze firmy projektujące strony w roku 2019

 • wyróżnieni wykonawcy stron i sklepów internetowych

  polecane, wyróżnione projekty stron internetowych w 2018 roku

 • nagrodzeni twórcy stron i sklepów internetowych

  najlepsi projektanci stron internetowych i sklepów w roku 2017

 • najlepsze firmy tworzące strony i sklepy internetowe

  top 5 kunkursu na najlepszych wykonawców stron w 2016 roku

Pierwsze miejsce w konkursie dla firm tworzących strony i sklepy www

netgaleria.pl corocznie wśród najlepszych projektantów stron.  Oto najważniejsze kryteria ocen firm tworzących najlepsze strony www

 

Co wyróżnia firmę Netgaleria?
"...Projektują bardzo dobrze wyglądające strony i sklepy internetowe. Dbają o wysoką jakość kodu źródłowego, o bezpieczeństwo, o szybkość i poprawne wyświetlanie się stron internetowych na urządzeniach mobilnych. Najbogatsze doświadczenie w realizacjach sklepów internetowych..."


Poznaj firmy, które zostały wyróżnione za świetne projekty stron internetowych. Po przejrzeniu ponad 26 tysięcy stron i wybrano najlepszych webmasterów! Jak dobrze opracować projekt najlepszej strony web?


Oto ranking projektantów stron. Polska Netgaleria I miejsce. Firma wyróżniana w konkursach na najlepszych wykonawców stron corocznie w latach: 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016. Polska Netgaleria w rankingu stron i sklepów web zdobywa corocznie miejsce na podium jako jedna z najlepszych firm tworzących strony internetowe i sklepy w Polsce.


W naszej ofercie znajdą Państwo: projektowanie, zakładanie stron mobilnych, opracowanie oraz wdrożenie szablonów responsywnych dla stron internetowych i sklepów. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z tego faktu, że coraz więcej klientów, w poszukiwaniu interesujących ich towarów i usług, korzysta nie tylko z urządzeń stacjonarnych, lecz także z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, do których należy właściwie dostosować szablon strony, aby ta poprawnie pozycjonowała się w Google, wyświetlała czytelnie i poprawnie, a jej przeglądanie byłoby maksymalnie komfortowe i proste. Oferujemy także takie szablony katalogów produktów, które umożliwiają zakupy przez telefon.


Wykonujemy strony firmowe, artystyczne i galerie zdjęć
. Proponujemy gotowe wzory na urządzenia mobilne i posiadamy przygotowane schematy związane z każdą tematyką.


Polska Netgaleria została doceniona wśród 5 najlepszych wykonawców stron internetowych za: "bardzo dobrze wyglądające strony i sklepy internetowe. Dbałość o wysoką jakość kodu źródłowego, o bezpieczeństwo, o szybkość i poprawne wyświetlanie się stron internetowych na urządzeniach mobilnych, za duże doświadczenie w realizacjach stron i sklepów internetowych dla polskich artystów".

W roku 2020, w konkursie na najlepsze firmy tworzące strony internetowe i sklepy internetowe zostało ocenionych ponad 26000 adresów... tyle serwisów opartych o systemy OpenSolution przeanalizowano i spośród nich oceniono najciekawsze za czytelność, responsywność i ogólny wygląd. Przydzielone punkty przypisane zostały do firm, które zaprojektowały te strony. Na koniec do oceny firm doliczone zostały także punkty za ilość ciekawych projektów oraz ich różnorodność, a także udział w rozwoju systemów, polskich skryptów php. W ten sposób, powstała lista 5 najlepszych wykonawców stron internetowych.

netgaleria.pl corocznie wśród najlepszych projektantów stron.  Oto najważniejsze kryteria ocen firm tworzących najlepsze strony www:

przeglądając i analizując ponad 26 000 stron wybierano wyłącznie te, które warto było później szczegółowo ocenić. Oznaczone strony zostały szczególnie wyróżnione za:

1. Czytelność szablonu strony internetowej
Ocena stron pod względem estetyki i czytelności oferty, która jest na nich prezentowana.
2. Responsywność i nowoczesność projektu
Sprawdzenie zachowania stron w urządzeniach mobilnych, a także ocena nowoczesności projektu.
3. Bezpieczeństwo, w tym poprawność SSL
Weryfikacja stosowania się firmy do zaleceń bezpieczeństwa, przedstawianych na szkoleniach i w dokumentacji.
4. Różnorodność pomysłów i łatwość obsługi
Ocena kreatywności firm w zrealizowanych projektach. Strony ciekawsze pod względem modyfikacji i zastosowania różnych technologii były wyżej oceniane.

 

Na ocenę miały wpływ także:
1. Ilość wysoko ocenionych stron
Czym większa ilość ocenionych stron, tym lepsza punktacja. Dowodzi to, że firma od dłuższego czasu utrzymuje dobry poziom realizacji.

2. Doświadczenie i współpraca
Wyróżnione firmy istnieją na rynku od wielu lat i posiadają bogate doświadczenie. Oceniliśmy też jakość współpracy z nimi oraz wkład w rozwój systemów.
 
projektanci stron internetowych
  • projekty najlepszych katalogów internetowych

   projekty najlepszych firm

   Wyróżnione pomysły na stronę internetową, Oto sklep bez zawierania automatycznych transakcji. Jeśli zakup zawsze wymaga omówienia, jeśli w ofercie posiadają Państwo indywidualne wersje towarów lub usługi dopasowywane do każdego klienta - to strona, katalog z system zmówień będzie najlepszym rozwiązaniem.

   Więcej
  • firmy projektujące najlepsze sklepy internetowe

   projekty najlepszych sklepów

   Firmy tworzące najlepsze sklepy internetowe. Przy stosunkowo niewielkich kosztach może powstać twoja strona z prawdziwym sklepem. Pomogliśmy wielu firmom, bo tworzymy sklepy bardzo łatwe w obsłudze, sklepy bez abonamentów i bez prowizji. Tworzymy sklepy, które są receptą na problemy twojej działalności

   Więcej
  • projekty najlepszych firm tworzących strony

   projekty najlepszych stron

   Firmy tworzące najlepsze strony internetowe. Proponujemy stronę łatwą, która poprzez samodzielne, proste i stosunkowo częste aktualizacje tekstów i zdjęć może wzbudzić zainteresowanie i uwiarygodnić firmę w oczach klientów. Samodzielność to zerowe koszty w późniejszym prowadzeniu własnej strony firmowej.

   Więcej
  • strona z jednym produktem do sprzedania

   sklep z jednym towarem

   Możliwa jest budowa sklepu internetowego dla jednego lub dosłownie kilku produktów. Strona internetowa, która świetnie zaprezentuje Państwa ofertę, usługę lub towar, oraz umożliwi natychmiastowy zakup - zawarcie transakcji oraz dokonanie opłaty.

   Więcej
  • najlepsze strony artystów

   strony artystyczne

   Bez żadnej znajomości programowania html w ciągu kilku dni można posiadać profesjonalną witrynę o swojej twórczości artystycznej: własną galerię sztuki, swoją stronę internetowąprosty sklep artystyczny, osobisty, prestiżowy adres w sieci

   Więcej
  • jednostronicówka, one page, bootstrape

   witryny jednostronicowe

   Idea witryny jednostronicowej polega na tym, że cała zawartość mieści się na jednej, wydłużonej podstronie. Internauta dociera do poszczególnej, wybranej zawartości przewijając stronę lub klikając w zakładkę tematyczną, która przewija stronę w dół.

   Więcej