Biżuteria i rękodzieło

strony internetowe i sklepy z biżuterią

Strony internetowe i sklepy z biżuterią artystyczną. Galerie rękodzieła i ozdób. Strony z decoupage.

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką rękodzieła: biżuterii artystycznej, tworzenia ozdób, pierścionków, kolczyków, bransoletek. Zachęcamy do założenia własnej strony lub sklepu z decoupage, ozdobami, maskotkami, rękodziełem - korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

www.annasamkow.com

Anna Samków

Anna Samków to marka biżuterii unikatowej, ręcznie robionej. Dedykowana osobom poszukującym oryginalnych  form i stylu , które cenią  wyjątkowość i niepowtarzalność. Jej założycielką jest projektantka biżuterii należąca do Związku Artystów Polskiej Sztuki Użytkowej. Artystka tworzy biżuterię ze srebra, złota, naturalnych kamieni, pereł, kryształów i bursztynu.

www.annasamkow.com
www.dekor-outlet.pl

Dekor Outlet

Hurtownia DEKOR – OUTLET działa na rynku krajowym od roku 2011. Zajmujemy się głównie sprzedażą towarów takich jak: porcelana, ceramika użytkowa i ozdobna, świece ozdobne i zapachowe, wazony, lampiony, anioły, lampy, zawieszki dekoracyjne, kosze, kadzidełka, szkatułki, pudełka na herbatę, dewocjonalia jak świece do chrztu, szatki do chrztu i różnorodne Święte Figury.

www.dekor-outlet.pl
www.narkiewicz-sas.pl

Narkiewicz - Sas

Po ukończeniu ASP w Gdańsku razem z mężem zajęliśmy się projektowaniem biżuterii. Po latach zmagań i docierania zaczęła powstawać wspólna kolekcja . Teraz możemy się pochwalić, że unikatowa biżuteria naszego autorstwa znalazła liczne grono klientów w Polsce jak i za granicą. Przez wiele lat prowadziłam działalność gospodarczą  od 5 lat to mój mąż jest właścicielem firmy. Ze wszystkich moich zajęć najbardziej lubię tworzyć biżuterię , łączyć różne kamienie i różne faktury srebra . Beata Narkiewicz-Sas & Jacek Sas

www.narkiewicz-sas.pl
www.warsztacik.net

Warsztacik

Warsztacik to pracownia artystyczna, w której powstają oryginalne przedmioty – przede wszystkim biżuteria i grafika. Wszystkie wyroby zaprojektowane są przez artystkę i wykonane ręcznie, często całkowicie niepowtarzalne. Nasi Klienci znajdą tu wszystko co potrzebne do upiększenia siebie samych i własnego otoczenia oraz sprawienia radości bliskim.

www.warsztacik.net