Kosmetyka, SPA

strony internetowe dla gabinetów kosmetycznych

Strony zakładów kosmetycznych, gabinetów odnowy, spa. Salony fryzjerskie, studia tatuażu, manicure.

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: usług kosmetycznych, fryzjerskich, przygotowania do  ślubu, studia tatuaży. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

www.medital-pharm.pl

Business Extender

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment artykułów medycznych, suplementów diety, kosmetyków i dermokosmetyków. Sukcesywnie rozszerzamy naszą działalność, dbając o dostosowanie oferty handlowej do oczekiwań Klientów. Zapewniamy pełny asortyment oferowanych marek i ich wysokie stany magazynowe.

www.medital-pharm.pl
geisha.com.pl

Geisha Studio

Nasze salony stylizacji paznokci, rzęs i brwi znajdują się w Będzinie oraz w Grodźcu. Według czytelników Dziennika Zachodniego to najpopularniejszy salon kosmetyczny w Będzinie. W 2017 roku zyskaliśmy tytuł Salon Stylizacji Paznokci Roku podczas Branżowych Targów Kosmetycznych w Katowicach. Jesteśmy Salonem Firmowym SPN Nails Professional.

www.geisha.com.pl
medigold.pl

Medi Gold

MediGold jest specjalistycznym, nowoczesnym centrum z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Na 200m2 znajdują się gabinety kosmetologiczne i lekarskie. Najwyższej jakości aparatura kosmetologiczna oraz innowacyjne metody leczenia zapewniają efektywność i komfort zabiegów. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach i preparatach, które dobierane są indywidualnie.

www.medigold.pl