Kursy i szkolenia

Szkolenia, kursy, dokształcanie, konferencje, zajęcia dla pracowników. Podnoszenie kwalifikacji, prawo jazdy.

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: szkoleń, kursów, zajęć dydaktycznych, dowolnych kształceń. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

manufakturaosiagniec.eu

Agnieszka Polarczyk-Białek

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching i team coaching.

www.manufakturaosiagniec.eu
bhp-uslugi-szkolenia.pl

BHP i pierwsza pomoc

Przestrzeganie zasad BHP w zakładzie pracy,  dbanie o bezpieczeństwo pracowników oraz umiejętność udzielania  pierwszej  pomocy przedmedycznej  to niezwykle ważne aspekty naszego życia codziennego i zawodowego. Dlaczego?

www.bhp-uslugi-szkolenia.pl
hrprojekt.com.pl

HR Projekt

HR Projekt to zespół profesjonalnych doradców, coachów i trenerów biznesu. Od ponad piętnastu lat wspieramy Klientów w obszarze zarządzania ludźmi, realizując projekty związane z indywidualnym rozwojem kadry menedżerskiej oraz tworzeniem systemowych rozwiązań w zakresie zarządzania ludźmi w firmie.

www.hrprojekt.com.pl
transla-text.eu

Transla Text

Jesteśmy profesjonalnym biurem tłumaczeń i centrum szkoleniowym, którego priorytetem jest świadczenie usług najwyższej jakości. Zatrudniamy najlepszych ludzi z branży. Nasz zespół stanowią wyłącznie doświadczeni tłumacze oraz doskonale przygotowani dydaktycy języków obcych pracujący na co dzień w instytucjach naukowych.

www.transla-text.eu