Literatura i wydawnictwa

strony internetowe dla wydawnictw, strony o literaturze

Strony internetowe wydawnictw. Katalogi publikacji. Proste sklepy z literaturą. Strony z ofertą sprzedaży.

W polskiej bazie witryn internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: literatury, wydawnictw, publikacji książek, katalogów wydanych pozycji i stron z ofertą zakupu. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony wydawniczej.

wcm2006.pl

Chrześcijańskie Wydawnictwo Cywilizacja Miłości

Wydawnictwo CM powstało w 2006 r. po odejściu Ojca Świętego Jana Pawła II do domu Ojca. Wówczas pojawiła się potrzeba zrobienia czegoś co pozwoli wyrazić wdzięczność Janowi Pawłowi II za szczególny pontyfikat, w którym nauczył nas wszystkiego co potrzeba zrobić aby ten świat był lepszy i żyło się godnie. Słowa Wielkiego Jana Pawła II o Cywilizacji Miłości, że gdy jej nie będzie to przyszłości w ogóle nie będzie - zabrzmiały groźnie.

www.wcm2006.pl
www.literycztery.pl

Małgorzata Wójcik

Jeśli lubisz czytać książki... jeśli chcesz zachęcić swoją pociechę do literackiej podróży, to "Przygoda w kapeluszu" jest doskonałym prezentem dla Twojego dziecka. Każdy z Was odnajdzie tu coś dla siebie - humor, dziecięcą (i nie tylko dziecięcą) wyobraźnię, refleksję oraz piękne ilustracje Iwony Walaszek-Sarny. Zapraszam Was do przygody z czarodziejskim kapeluszem. Jedyna możliwość kupna książki w sieci z moją dedykacją.

www.literycztery.pl
www.ekspozycje.info

Strona z opcją sprzedaży

Sprzedaż jednego towaru? Czy możliwe jest zbudowanie strony / sklepu internetowego dla jednego lub dosłownie kilku produktów? Czy można posiadać ładną stronę, która posłuży do własnej dystrybucji np. książki? Jak założyć stronę internetową, która nie tylko świetnie zaprezentuje Państwa ofertę, zaprezentuje usługę lub towar, ale również umożliwi natychmiastowy zakup - zawarcie transakcji oraz dokonanie opłaty?

www.ekspozycje.info