Pensjonaty, Noclegi

strony internetowe dla pensjonatów

Pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, noclegi, kwatery prywatne, pola biwakowe i domki letniskowe.

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: pensjonatów, apartamentów, agroturystyki, oferty noclegów, kwater prywatnych, pól biwakowych i domków letniskowych. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

chatypodsniezka.pl

Chaty pod Śnieżką

Jesteśmy miłośnikami gór i natury. Naszą pasją są wędrówki, obserwacje zwierząt i przyrody. Oddajemy w Państwa ręce domy, które są spełnieniem naszych marzeń. Chaty pod Śnieżką zbudowane są z grubych świerkowych bali, wzniesione ręcznie, bez użycia ciężkiego sprzętu, w całości wykonane przez rzemieślników, według starych, sprawdzonych sposobów.

www.chatypodsniezka.pl
ludowa78-czestochowa.pl

Usługi Noclegowe - Częstochowa

Dom prywatny w Częstochowie przy skrzyżowaniu trzech ulic: Ludowej, Sejmową i Kisielewskiego /trasa na Łask i Działoszyn/. Do  klasztoru Jasnogórskiego jest prosta droga/około 3 km./ - ulicą Ludową która przechodzi w ulicę Łódzką, prowadzi na teren pod Jasnogórski. Dojazd do centrum miasta: 5 -10 min. Przystanek MPK jest 100 m, blisko sklep spożywczy, poczta, fryzjer itp.

www.ludowa78-czestochowa.pl
domzwitrazami.pl

Dom z Witrażami

Położony na południowym stoku Wierchu Olczańskiego, uważanym za najpiękniejszy wierch w Bukowinie ze względu na boskie widoki, oferuje, oprócz zapierającej dech pełnej panoramy Tatr za oknami pokoi, wszystko co jest niezbędne do dobrego wypoczynku. Od nas wszędzie jest blisko i do Zakopanego, i na Słowację, i nad Morskie Oko, i na Rusinową Polanę, a nawet na targ w Nowym Targu.

www.domzwitrazami.pl
lwiechaty.pl

Lwie Chaty Darłowo

Lwie Chaty to miejsce przede wszystkim dla miłośników Natury, spokoju, ciszy, przestrzeni, swobody i wygody. Od samego początku było wiadomo, z myślą o kim powstają Lwie Chaty  -  dla wszystkich Psiarzy i innych zakręconych Zwierzolubów, którzy pragną spędzić wakacje RAZEM ze swoimi pupilami. Oczywiście, chcemy i jesteśmy otwarci na innych również, ale prawda jest taka, że jakoś już od lat, nikt  - bez przynajmniej jednego psa - nie pojawił się w Lwich Chatach :-). Także jeśli już masz swojego Psiego Przyjaciela, i myślisz o wspólnych wakacjach - Przybywajcie do nas !

www.lwiechaty.pl