Pośrednictwo

strony internetowe dla agencji nieruchomości

Strony internetowe dla pośredników. Agencje nieruchomości, sprzedaż, zamiana mieszkań i domów.

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: firm pośredniczących, agencji nieruchomości, sprzedaży mieszkań i domów, importu-exportu. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

www.ammonitesystem.eu

Ammonite System

Firma powstała z miłości do nurkowania. Jej twórcy, Aleksander Chodakowski i Piotr Stępkowski, są aktywnymi nurkami. Wysoka jakość, niezawodność i walory użytkowe projektowanych i produkowanych przez nich systemów oświetleniowych wynika między innymi ze znajomości potrzeb branży. Aleksander Chodakowski jest instruktorem nurkowym, obaj właściciele ammonitesystem regularnie nurkują, aktywnie współpracują z centrami nurkowymi i słuchają opinii instruktorów.

www.ammonitesystem.eu
www.klaverteam.com

KlaverTeam

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp.zo.o z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje Kandydatów chętnych do podjęcia pracy za granicą. Poszukujemy osób zarówno bez doświadczenia oraz bez znajomości języka obcego, ale także wykwalifikowanych specjalistów w danym zawodzie. Praca w Holandii? Praca w Belgii? Praca w Niemczech? Nieważne czy szukasz pracy bez doświadczenia, bez znajomości języka, na produkcji, czy dla specjalistów- zanim wyjedziesz do pracy zapoznaj się  z kilkoma podstawowymi informacjami dotyczącymi przygotowania, wyjazdu jak również samego pobytu za granicą.

www.klaverteam.com