Projektowanie wnętrz

Biura architektów, projektanci wnętrz, dekorowanie domów, projekty ogrodów, galerie wizualizacji.

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: projektowania wnętrz, biur architektów, usług dekorowania. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

desiredesign.pl

Magdalena Kobierska

Projektowanie architektury wnętrz to dopasowanie charakteru wnętrza do upodobań i stylu życia. Potrzeba przyjaznej przestrzeni w której chętnie będziemy przebywać w każdym momencie życia. Miejsca które będzie nas relaksować i inspirować, w którym będziemy czuć się u siebie.

www.desiredesign.pl
www.galeriawchmurach.pl

Anna Borkowska

Anna Borkowska jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Swoją pracę dzieli na twórczość artystyczną i projektową. Specjalizuje się w projektach, które określają całościowe, wizualne oraz brandingowe rozwiązania dla firm, instytucji i miast. Wykorzystuje i rozwija możliwości projektowe i artystyczne na rynkach międzynarodowych: www.galeriawchmurach.pl

www.galeriawchmurach.pl
www.luxtradepoland.com.pl

Lux Trade Poland

Lux Trade Poland jest w Polsce bezpośrednim i wyłącznym reprezentantem następujących marek: Jules Pansu, Sylvie Thiriez, Hefel, Blanc des Vosges, Sanderson, Scion Living, Vent du Sud. Zajmuje się importem i dystrybucją luksusowych wyrobów z Francji, Austrii, Niemiec i Włoch. Lux Trade Poland prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową, zaopatruje salony wnętrzarskie, butiki tekstylne, sklepy internetowe, współpracuje z projektantami wnętrz oraz z agencjami reklamowymi, ponadto wyposaża hotele butikowe.

www.luxtradepoland.com.pl
www.ikadesign.netgaleria.pl

Monika Wójcik

monika [ika] wójcik - projektant wnętrz, malarka, scenograf i kostiumograf, absolwentka akademii sztuk pięknych w gdańsku , [ pracownia scenografii  prof. andrzeja markowicza ] dyplom z zakresu scenografii obroniła z wyróżnieniem, w pracowni prof. zbigniewa gorlaka oraz w pracowni prof.anny bem-boruckiej - projekty również zostały wyróżnione. ukończyła także studium architektoniczno-budowlane gdzie swój dyplom (projekt architektoniczny nadmorskiego pensjonatu wypoczynkowego) obroniła pod kierunkiem prof.inż.arch. władysława klikowicza, twórcy m.in. pomnika harcerzy gdyńskich.

www.ikadesign.netgaleria.pl