Technologie

strony internetowe dla polskich firm

Technologie, nowoczesne oferty, firmy usługowe, budowa marki, reklama w internecie

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką prowadzenia działalności gospodarczej: nowe technologie, nowoczesne oferty, firmy usługowe, budowa marki, reklama w internecie. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

www.wodakrakow.pl

Aqua Krak

Jesteśmy firmą zajmująca się zaopatrywaniem konsumentów w najwyższej jakości wodę pitną z zasobów jurajskich w systemie 5- galonowym (19L) . Naszą wodę dostarczamy do biur, zakładów pracy, szkół, mieszkań i domów w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia w ramach systemu dystrybucji „Źródełko” funkcjonującego na terenie całej Polski.

www.wodakrakow.pl
www.europrintmedia.com.pl

Europrint Media

Europrint Media istnieje od 2003r. Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji ekskluzywnych opakowań kartonowych typu: digipack, unipack, obwoluta, box. Od lat współpracujemy z branżą wydawnictw audio-video i tłoczniami płyt CD i DVD. Mamy również spore grono klientów indywidualnych. Jest to tylko wycinek naszych możliwości, ponieważ oferujemy pełny asortyment usług poligraficznych i introligatorskich - od wizytówek do niskonakładowych książek w oprawie twardej i klejonej włącznie.

www.europrintmedia.com.pl
www.wasta.com.pl

Wasta s.c.

Firma WASTA to prężnie rozwijający się zespół powstały w 2008 r. Naszą ideą jest działanie na korzyść środowiska, dlatego też zdecydowaliśmy się na branżę odnawialnych źródeł energii. Nasza firma promuje innowacyjne rozwiązania, dzięki którym każdy z nas może przyczynić się do polepszenia jakości naszego życia.

www.wasta.com.pl