Zajęcia dla dzieci

strony internetowe dla klubów dzięcięcych i świetlic

Zajęcia dla dzieci, korepetycje, opieka na dzieckiem, zajęcia pozaszkolne, kolonie, zimowiska, obozy.

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: zajęć pozaszkolnych, organizacji czasu wolnego, korepetycji, opieki nad dzieckiem. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

www.akademiatalentow.com.pl

Akademia Talentów

Akademia Talentów jest pracownią działającą od 2007 roku. Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć przygotowujących do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych oraz Wydział Architektury na Politechnice. Nasi uczniowie od lat zajmują czołowe miejsca na listach osób przyjętych na powyższe kierunki.

www.akademiatalentow.com.pl
www.asianowak.pl

Angielski w Częstochowie

Nauczanie języka angielskiego FUN to szkoła językowa założona przez Joannę Urbańczyk-Nowak w roku 1995. Wtedy to właśnie rozpoczęłam pracę w szkole podstawowej. Cały czas jednak poszukiwałam metod, które byłyby  skuteczne w nauczaniu języka angielskiego i atrakcyjne dla najmłodszych.

www.asianowak.pl
apartpoint.pl

Fundacja Art Point

Prowadzimy wyjątkowe warsztaty artystyczne dla dzieci. Nasze zajęcia to nie tylko nauka malarstwa lub rysunku - to połączenie sztuki plastycznej i odkrywanie świata wartości. Ich celem jest kształtowanie wrażliwości, rozwijanie twórczego podejścia oraz umocnienie wiary we własne możliwości.

www.apartpoint.pl