Fotografia

strony internetowe dla fotografów

Strony internetowe fotografów. Zdjęcia podróżnicze, fotografia okolicznościowa, usługi fotograficzne.

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: fotografii artystycznej, fotografii podróżniczej, fotografii usługowej i reklamowej. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

www.dorotazbroszko.com

Dorota Zbroszko

W pracy artystycznej zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem, rzeźbą oraz fotografią, często eksperymentujei łączy różne techniki. Twórczość jest dla niej indywidualnym spojrzeniem na rzeczywistość, poszukiwaniem w różnorodnych gatunkach artystycznych i znaczeniowych. Od 2004 roku powstały cykle prac obiektów organicznych tworzonych z roślinności, głównie z traw pt.: „Metamorfozy”. Grafiki w technice monotypii „Rzeczywiste – nierzeczywiste” o tematyce inspirowanej przyrodą.

www.dorotazbroszko.com
isostudio.eu

Iwona Soliło

Fotografia to dla mnie indywidualny sposób postrzegania rzeczywistości umożliwiający przekaz treści poprzez obraz fotograficzny, którego interpretację pozostawiam Wam - odbiorcom. Sztuka polega na tym, żeby nie narzucać interpretacji, lecz pozwolić widzowi na własny subiektywny odbiór fotografii, która jest obrazem, nośnikiem informacji, emocji, treści.

www.isostudio.eu
travelartphoto.pl

Travel Art Photo

Krzysztof Muskalski – łączy dwie pasje okulistykę i fotografię artystyczną, podkreślając że oko i aparat fotograficzny mają szereg analogii w budowie i funkcjonowaniu. Szuka inspiracji w fotografii podróżniczej, która stanowi dla niego niezwykłe wyzwanie, bowiem łączy w sobie wiele gatunków fotografii. Prowadzi Autorską Galerię Fotografii „Czas Podróży” w Częstochowie, w której prezentuje wystawy fotografii ze swoich podróży – wybrane pod patronatem medialnym National Geographic Polska.

www.travelartphoto.pl
artystycznie.com.pl

Dorota Nita-Garbiec

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad dwudziestu lat. Fakt, że mam artystyczne wykształcenie (jestem absolwentką Akademii im. Jana Długosza Częstochowie i Liceum Plastycznego w Kielcach) nie powoduje ograniczeń w patrzeniu i opisywaniu tego, co fotografuje :)

www.artystycznie.com.pl