Szkoły i przedszkola

strony internetowe dla placówek oświatowych

Działalność edukacyjna, szkoły podstawowe, przedszkola, kluby dziecięce, świetlice, kursy dla dzieci.

W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: edukacji, szkół, przedszkoli, klubów dziecięcych, zajęć dla dzieci, kursów. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

psmkepno.pl

PSM Kępno

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Aleksandra Tansmana w Kępnie istnieje od 1978 r. i oferuje naukę gry instrumentach: fortepianie, gitarze, skrzypcach, flecie poprzecznym, saksofonie, trąbce i akordeonie. Kształcenie przebiega w dwóch cyklach nauczania: sześcioletnim i czteroletnim. Oprócz nauki gry na instrumentach w szkole odbywają się zajęcia teoretyczne z przedmiotów: kształcenie słuchu, rytmika i audycje  muzyczne oraz fortepian dodatkowy, chór i zajęcia z akompaniatorem. Nauka gry na instrumencie odbywa się z każdym uczniem indywidualnie, natomiast z przedmiotów teoretycznych w  grupach.

www.psmkepno.pl
sztukaedukacjanauka.pl

SEN

Bardzo miło mi powitać na firmowej stronie prezentującej autorską ofertę bazującą na trzydziestoletnim doświadczeniu scenicznym w dziedzinie teatru i filmu. Firma powstała w 2018 roku. i jej celem jest realizacja zamówień w dziedzinie sztuki i edukacji. Jest to nie tylko moja osobista i rodzinna pasja ale także sposób na życie.

sztukaedukacjanauka.pl